O nás

Naša spoločnosť

Obchod pribory.sk sa zaoberá predajom príborov firmy Berndorf - Sandrik. S predajom výrobkov Berndorf - Sandrik sme začali v roku 2005

Náš „kamenný“ obchod sídli v obci Hodruša-Hámre a z dôvodu vysokého záujmu zákazníkov z celého Slovenska o výrobky firmy Berndorf - Sandrik sme sa rozhodli vyjsť našim zákazníkom v ústrety možnosťou nákupu celého sortimentu príborov ponúkaných v predajni cez náš e-shop. Naša ponuka je značne široká a veríme, že uspokojí aj tých najnáročnejších gurmánov a priatelov kultúrneho stolovania.

  • Produkty najvyššej kvality
  • Ochotný prístup
  • Garancia vrátenia penazí

Obchod

cms-img

Navštívte náš kamenný obchod nachádzajúci sa v obci Hodruša-Hámre, kde okrem kompletného sortimentu príborov máme v ponuke aj sklo, porcelán, hrnce, servírovacie podnosy a rôzne stolovacie doplnky.

Povedali o nás

Po telefonickom kontakte bol umožnený odber tovaru aj v priebehu víkednu. Veľmi príjemná komunikácia a ochota zo strany predajcu. Určite ešte nakúpim v internetovom obchode pribory.sk

Jozef

Boli mi zodpovedané všetky otázky ohľadom príboru a nejasnosti vysvetlené do posledného detailu. Tovar prišiel rýchlo, dokonale zabalený a nepoškodený. Veľká spokojnosť.

Juliána