Perfekt

Na sklade

52,70 € s DPH

Vlastnosti

ModelPerfekt
Povrchová úpravaleštené
Vhodné do umývačky riaduáno
Materiálchrómnikel 18/10

Detaily

Príbor Berndorf Perfekt

Jednoducho perfektný – puristický, inovatívny dizajn. Mäkké, prirodzene vibrujúce línie a lesk a jemne leštené plochy dávajú tomuto dizajnovo výraznému príboru neodolateľný kontrast. Jeho silným dojmom pôsobiace ergonomické, jemne zmyselné tvary dodávajú Perfektu cit a krásu v ruke. Dokazuje svoju osobitosť a triedu!

12 dielna súprava na steak

  • vidlička na steak - 6 ks
  • nôž na steak - 6 ks

Podobné produkty

Hladká elegancia so zmyselnou dekoráciou. Jemné, popínajúce sa stredové vlákno nachádza svoj koniec v lesklej náberke. Osobitný dôraz dodáva stolový nôž a dezertný nôž. Ich stredová drážka zdôrazňuje klasické črty tohto dekoratívneho príboru. Casino omámi Vašich hostí pri každej príležitosti.

88,80 €

Príbor z chrómniklovej ocele s vysoko moderným dizajnom. Úzke držadlá s kruhovým prierezom sa veľmi pohodlne držia, no na prvý pohľad najviac zaujme nôž, ktorého úzka čepeľ je pretiahnutá do elegantnej krivky. Luxusný príbor, vhodný aj pre hotely a reštaurácie najvyššej triedy.

593,00 €

Luxusný príbor z chrómniklovej zliatiny, s držadlami okrúhlych prierezov. Vhodný aj pre hotely a reštaurácie najvyššej triedy. Pieskovaná verzia zaujme výrazným kontrastom matného držadla s lesklou naberkou.

395,00 €

Sláva a lesk v majestátnom štýle. Royal Chippendale bol koncom 19. storočia navrhnutý v štýle anglického kráľovského dvora a stelesňuje preto tak, ako žiaden iný príbor, britskú kultúru stolovania na najvyššej úrovni. Je to absolútny „must have“ všetkých princov a princezien.

145,80 €

Pribor z ušľachtilej chrómniklovej nehrdzavejúcej ocele pre gastroprevádzky strednej triedy v celoleštenej povrchovej úprave. Držadlo je predelené diagonálou s mierne vystupujúcou pravou časťou. Príbor je veľmi vhodný aj pre gastrozariadenia vzhľadom na šírku sortimentu.

111,90 €

Dokonale jednoduchá elegancia. Chicago ako moderný príbor prekonáva všetky očakávania. Definovaný jednoznačnými tvarmi a leštenými plochami, tento ušľachtilý príbor dopĺňa mimoriadne každý prestretý stôl bez toho, aby bol preplnený. Štýlová krása – čistý dojem.

101,10 €

Jednoduchý dizajn, bez zvýraznených línií držadla príboru z chrómniklovej ocele so širokou sortimentnou skladbou. V spojení s vysokou úžitkovou hodnotou predurčuje tento model na vybavenie gastrozariadení, ktoré dbajú na kvalitu.

93,60 €

Príbor z ušľachtilej chrómniklovej ocele v leštenej úprave s elegantným držadlom, ktoré je zakončené jednoduchým oblúkom obsahuje široký sortiment doplnkov. Vhodný pre gastroprevádzky vyššej triedy.

94,20 €

86,40 €

94,20 €

92,00 €

64,00 €

28,80 €

42,30 €

102,60 €

90,00 €

92,40 €