Filet Classic

Na sklade

269,00 € s DPH

Vlastnosti

ModelFilet Classic
Povrchová úpravaleštené
Vhodné do umývačky riaduáno
Materiálchrómnikel 18/10

Detaily

Príbor Berndorf Filet Classic

Moderný a tradičný zároveň, Fillet Classic si Vás získa svojím dôrazom na detail. Jemný, prekvapivý reliéf rámuje držadlo tohto výrazného klasického príboru. S vibrujúcimi obrysmi a vysoko lesklým povrchom sadne Filet Classic mäkko do každej ruky a tam presvedčí svojimi úžasnými proporciami. Citlivý a očarujúci – v každom prípade osobitný štýl.

Lyžica stolová nazývaná medzi spotrebiteľmi aj ako „lyžica polievková“ či „lyžica jedálenská“ je používaná na polievky alebo aj na servírovanie. Lyžica slúži pri varení či pečení aj ako merná jednotka objemu.

Vidlička stolová je používaná každý deň pri hlavnom jedle. Môžme ju využiť na cestoviny, ryžové jedlá, mäso či zeleninu. 

Nôž stolový je zložený z čepele a držadla. Čepeľ noža stolového má jednu hranu mierne ostrú, ktorá slúži na krájanie pripraveného a uvareného jedla. 

Lyžička na kávu je pomerne menšia ako lyžica dezertná. Používa sa na teplé nápoje ako káva či čaj. Je používaná aj na určité pokrmy ako napríklad jogurt. Lyžička na kávu slúži pri varení či pečení aj ako merná jednotka objemu. 

Vidlička na múčnik nazývaná medzi spotrebiteľmi aj ako „dezertná vidlička“ či „malá vidlička“ sa používa na rôzne druhy múčnikov a zákuskov.

30 dielna súprava

  • lyžica - 6 ks
  • vidlička - 6 ks
  • nôž - 6 ks
  • kávová lyžička - 6 ks
  • vidlička na múčnik - 6 ks

Podobné produkty

Hladká elegancia so zmyselnou dekoráciou. Jemné, popínajúce sa stredové vlákno nachádza svoj koniec v lesklej náberke. Osobitný dôraz dodáva stolový nôž a dezertný nôž. Ich stredová drážka zdôrazňuje klasické črty tohto dekoratívneho príboru. Casino omámi Vašich hostí pri každej príležitosti.

77,76 €

Príbor z chrómniklovej ocele s vysoko moderným dizajnom. Úzke držadlá s kruhovým prierezom sa veľmi pohodlne držia, no na prvý pohľad najviac zaujme nôž, ktorého úzka čepeľ je pretiahnutá do elegantnej krivky. Luxusný príbor, vhodný aj pre hotely a reštaurácie najvyššej triedy.

593,00 €

Luxusný príbor z chrómniklovej zliatiny, s držadlami okrúhlych prierezov. Vhodný aj pre hotely a reštaurácie najvyššej triedy. Pieskovaná verzia zaujme výrazným kontrastom matného držadla s lesklou naberkou.

395,00 €

Príbor z chrómniklovej ocele s moderným dizajnom. Úzke nabery lyžíc a dlhé držadlá dodávajú tomuto príboru luxusný vzľad. Vhodný pre gastrozariadenia vyššej triedy.

136,00 €

Sláva a lesk v majestátnom štýle. Royal Chippendale bol koncom 19. storočia navrhnutý v štýle anglického kráľovského dvora a stelesňuje preto tak, ako žiaden iný príbor, britskú kultúru stolovania na najvyššej úrovni. Je to absolútny „must have“ všetkých princov a princezien.

109,00 €

Pribor z ušľachtilej chrómniklovej nehrdzavejúcej ocele pre gastroprevádzky strednej triedy v celoleštenej povrchovej úprave. Držadlo je predelené diagonálou s mierne vystupujúcou pravou časťou. Príbor je veľmi vhodný aj pre gastrozariadenia vzhľadom na šírku sortimentu.

84,00 €

Dokonale jednoduchá elegancia. Chicago ako moderný príbor prekonáva všetky očakávania. Definovaný jednoznačnými tvarmi a leštenými plochami, tento ušľachtilý príbor dopĺňa mimoriadne každý prestretý stôl bez toho, aby bol preplnený. Štýlová krása – čistý dojem.

83,00 €

Jednoduchý dizajn, bez zvýraznených línií držadla príboru z chrómniklovej ocele so širokou sortimentnou skladbou. V spojení s vysokou úžitkovou hodnotou predurčuje tento model na vybavenie gastrozariadení, ktoré dbajú na kvalitu.

70,00 €

Príbor z ušľachtilej chrómniklovej ocele v leštenej úprave s elegantným držadlom, ktoré je zakončené jednoduchým oblúkom obsahuje široký sortiment doplnkov. Vhodný pre gastroprevádzky vyššej triedy.

71,00 €

67,00 €

88,00 €

69,00 €

81,00 €

24,00 €

33,00 €

46,30 €

86,00 €

70,00 €

70,00 €